Ana Sayfa / Büyü, Cin, Nazar, Aşk, Sevgi, Evlilik

Büyü, Cin, Nazar, Aşk, Sevgi, Evlilik

Büyü, Cin, Nazar, Aşk, Sevgi, Evlilik konusunda hemen hemen az çok herkesin problemi vardır. Kiminin yıllardır kurtulamadığı büyü/sihir problemi, kiminin cin musallatından dolayı dünyasının zehir olduğu, kiminin sevgi aşk muhabbet aile huzuru, yuvasında geçimsizlik, sevdiğinden ayrılma, yüz bulamama, araya başkalarının girmesi, kimilerinin de yıllarca uygun birsi karşına çıkmadığı yada olumsuzluklarla karşılaşıp bir türlü hayırlı bir yuva kuramadığı vb sıkıntıları çoklarımız zaman zaman yaşamışızdır. Tabiki bu gibi durumların bir kısmını gayet doğal karşılıyoruz. Çünkü bunlar zamanla insanın bazı hatalardan ya da bazı eksikliklerden dolayı karşılaşabileceği durumlardır. Fakat bizim burada açıklamak istediğimiz durum; bu gibi negatif bir yaşantıya çoğu zaman kasıtlı yapılan büyüler ve bu büyülerle gayri müslim yani müslüman olmayan cinlerin bulaşması, aşırı nazara uğrama gibi durumlardan dolayı bazen her şey allak pullak olabiliyor. Akmaz dediğiniz sular tersine akabiliyor. Yazdığım bu gibi durumlarla her gün karşılaşıyorum ki; bu kadar emin konuşabiliyorum.

Bazen internete göz atmaya fırsatım olduğunda hemen büyü yada cin konularında kim ne diyor diye merak ettiğimden dolayı birkaç dakikada olsa okumaya çalışıyorum. Maşallah sübhanellah, herkes büyü çözüyor, herkes cin çıkarıyor, birde elhamdülillah bu işi en iyi kendileri biliyor, çocuk yaşta bu işe başlamışlar, tam yetişmişler, malgalda kül bırakmıyorlar.

Bundan 20 sene evvel internette hoca yada medyum aradığınızda üç tane çıkıyordu dördüncü sayfayı ben açmıştım. geçen internete medyum yazdım tam bir milyon altıyüzbin medyum vardı bu sene yazdım baktım iki milyon yüz kırk bin olmuş seneye rahat üç milyonu geçecek. Anlamadığım şu; madem piyasada bu kadar medyum ve hoca var, neden bu kadar cinli perili musallatlı ve sihirli, büyülü hastalar muzdarip insanlar var. Her taraf güllük gülistanlık olmalı, herkesin işi gücü tıkırında olmadı. Maalesef hocalar ve medyumlar çoğaldıkça tam tersine sıkıntı problem hastalık büyü cin vb etki ve etkenlerde çoğalmaktadır.

lafı çokça uzatıp kafanızı ağrıtmak istemiyorum. Lafın tamamı deliye anlatılırmış. İşlem yaptıracağınız, çare ve derman için vesile olacağını düşündüğünüz hoca yada medyum denilen insanları iyi araştırmanızı ve işi gerçekten bilen bu konuda tahsili kültürü bilgi ve becerisi olan kimseleri bulmanızı ve çoklarının yaptığı gibi, hocam paramızda hayallerimizde uçup gitti son çare ve umut olarak önce Allaha sonra size güvenerek aradık geldik diyenlerden olmayasınız… Bizden söylemesi…

Allah hepimizi doğru zamanlarda doğru insanlarla karşılaştırsın… Eğer bizim vesilemizle fayda görmeyecekseniz, hakkınızda hayırlı insanları bulmayı nasip eylesin. Amin.

Tel & WhatsApp: +49 17620015308

Etiketler: Büyü, Cin, Nazar, Aşk, Sevgi, Evlilik, hoca, medyum, hocalar, medyumlar

 

Watch Dragon ball super